Kilka słów o mnie.

Nazywam się Joanna Ługowska. Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem, oraz trenerem personalnym i instruktorem fitness. Pomagam osobom chętnym zmieniać swoje życie i rozwijać się miedzy innymi poprzez pracę z ciałem, emocjami, przekonaniami, wartościami i nauką stawiania granic. Jestem dyplomowanym terapeutą pedagogicznym, ukończyłam kurs z psychodietetyki, łączę tą wiedzę w swojej pracy z podopiecznymi.

Ja zmieniłam swoje życie diametralnie.

Początkiem drogi, którą przeszłam była toksyczna relacja. Nadal się rozwijam, inwestuję w siebie, uczestniczę w kolejnych kursach i studiach by poszerzać swoją wiedzę, umiejętności, by dawać moim klientom coraz wyższą jakość. Rozwój to konsekwentna codzienna praca nad sobą, a nie tylko interwencja. Zapraszam Cię do tej przestrzeni, gdzie na drodze rozwoju poznasz siebie i staniesz się  swoją najlepszą wersją .

Pracuję z podopiecznymi w formie treningów personalnych oraz podczas sesji indywidualnych z użyciem psychodietetyki, psychobiologii, psychologii, coachingu i mentoringu, traktując człowieka holistycznie. Jestem zafascynowana łączeniem różnych dziedzin nauki takich jak: psychologia, naurobiologia, fizjologia, psychobiologia aby zintegrować ciało, umysł i duszę.

W pracowni OdNowa podniesiesz swój poziom świadomości, poznasz swoje przekonania, programy mentalne i emocjonalne które sterują Twoim życiem i postępowaniem. Zgłębisz swoje wartości, nauczysz się regulacji emocjonalnej poprzez uwalnianie ich. Zyskasz umiejętność rozpoznawania głosu „ego”, krytyka wewnętrznego oraz intuicji. Znajdziesz odpowiedzi na pytanie „ Dlaczego?”.

Zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku, do budowania siebie „OdNowa” z moim wsparciem.

@joannal 🌟 Przemiana Wstydu – 5 Korzyści, Które Zmienią Twoje Życie 🌟 Wstyd to emocja, która często działa pod powierzchnią naszej świadomości, ograniczając nasze możliwości i potencjał. Ale co by było, gdybyś mogła przekształcić ten wstyd w siłę napędową do zmian? Oto 5 korzyści, które możesz osiągnąć, transformując emocje wstydu: Wzrost Pewności Siebie – Kiedy przestajesz pozwalać wstydowi na kontrolowanie Twoich działań, zaczynasz wierzyć w swoje możliwości. To poczucie własnej wartości otwiera drzwi do nowych doświadczeń i sukcesów. Głębsze Relacje – Przezwyciężenie wstydu pozwala na autentyczność w relacjach. Pokazując prawdziwe "ja", budujesz silniejsze i bardziej satysfakcjonujące więzi z innymi. Kreatywność i Ekspresja – Wstyd często tłumi naszą kreatywność. Gdy go uwolnisz, odkryjesz nowe sposoby wyrażania siebie i swoich pomysłów, co może prowadzić do niesamowitych projektów i innowacji. Odwaga do Działania – Bez ciężaru wstydu, jesteś bardziej skłonna do podejmowania ryzyka i wypróbowania nowych rzeczy. To właśnie odwaga do działania jest kluczem do realizacji marzeń. Wewnętrzny Spokój – Wstyd generuje wewnętrzny konflikt. Jego transformacja może przynieść spokój umysłu i uczucie zgodności z samym sobą, co jest fundamentem dla długotrwałego szczęścia i zdrowia psychicznego. 💭 Pamiętaj, że transformacja wstydu to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i często wsparcia. 💭 Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w tej transformacji, rozważ skonsultowanie się z coachem #TransformacjaWstydu #PewnośćSiebie #Autentyczność #Kreatywność #Odwaga #SpokójUmysłu ♬ playing the villain baby – KAY🧞‍♀️

Lubię ludzi, jestem pełna energii i pomysłów.

Możemy się spotkać na sesji osobiście, twarzą w twarz, lub na wirtualnej sesji online (więcej o sesji 1:1 przeczytasz tutaj). Możesz wyłączyć kamerkę, jeśli to pomoże się Tobie otworzyć. Możesz mówić dużo, lub mało. Możesz być ubrany/a w dres, otulić się kocem. Możesz pić herbatę czy tulić psa. Wszystko po to, byś się czuł/czuła komfortowo.

Zapraszam do kontaktu i do śledzenia moich profili w mediach społecznościowych, gdzie mówię o emocjach, gdzie staram się codziennie edukować i uświadamiać Wam pewne istotne rzeczy.

(linko do SM w stopce na dole strony)

Podobne wpisy