Sesje Coachingowe – Praca z Emocjami i Dzieckiem Wewnętrznym w celu Przepracowania Traumy

Czego możesz oczekiwać podczas takiej sesji?

1. Indywidualne podejście: Każda sesja zostanie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i doświadczeń. Będę słuchać Ciebie uważnie i pomagać Ci zidentyfikować i zrozumieć swoje emocje oraz ich korzenie.

2. Zrozumienie traumy: Przeanalizujemy Twoje traumatyczne doświadczenia i poszukamy sposobów na ich zrozumienie. Wspólnie ustalimy, w jaki sposób wpływają one na Twoje życie obecne, a także jak możemy przekształcić negatywne emocje.

3. Praca z emocjami: Wspólnie odkryjemy i zrozumiemy różne emocje, które towarzyszą Ci na co dzień. Nauczę Cię technik zarządzania emocjami, które pomogą Ci odzyskać kontrolę i równowagę w swoim życiu.

4. Przepracowanie traumy z „dzieckiem wewnętrznym”: W trakcie sesji będziemy rozmawiać i pracować także z Twoim „dzieckiem wewnętrznym”. Pozwolimy mu wyrazić swoje emocje, a także znaleźć sposoby na zrozumienie i uzdrowienie przeszłości.

5. Tworzenie zdrowszych wzorców: W celu tworzenia zdrowszych wzorców i nawyków w Twoim życiu, będziemy pracować nad budowaniem pozytywnych i wspierających przekonań. Będę Cię wspierać i motywować do podejmowania korzystniejszych decyzji.

6. Długofalowe zmiany: Celem tych sesji jest uzyskanie trwałych zmian w Twoim życiu. Będę Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi i pomagać w tworzeniu nowych, pozytywnych nawyków emocjonalnych.

Jeśli jesteś gotów/a raz na zawsze uwolnić się od toksycznych emocji i traumy, zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty. Zapewniam Ci pełną dyskrecję, bezpieczeństwo i wsparcie na każdym etapie Twojej drogi. Razem odbudujemy Twoją równowagę emocjonalną i pozwolimy Ci odzyskać radość życia.

Skontaktuj się ze mną już teraz, aby umówić się na pierwszą sesję coachingową. Razem możemy dokonać pozytywnych zmian w Twoim życiu.

Podobne wpisy